Gmina Czemierniki: Najlepszy pszczelarz w kraju

  • 03.01.2021, 11:29
  • (joan)
Gmina Czemierniki: Najlepszy pszczelarz w kraju
Anna Arbaczewska została Pszczelarzem Roku 2020 w konkursie ogólnopolskim. Do konkursu wytypował ją wojewódzki zarząd związku pszczelarskiego, wraz z grupą innych pszczelarzy Lubelszczyzny. Z finału wróciła z tytułem Pszczelarza Roku 2020.

Finał konkursu Pszczelarz Roku odbył się w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jury doceniło nie tylko walory miodu produkowanego w pasiekach pani Anny, ale również jej zaangażowanie w promocję pszczelarstwa. - Pszczelarzem jestem od 20 lat. Zaczynałam od kilku, dziś mam zarejestrowanych ok. 70 rodzin pszczelich. Obecnie to mój sposób na życie, połączony z pasją. Pracy jest dużo, ale przynosi ona efekty, klienci zadowoleni są z mojego miodu, wracają co roku. To najlepsza reklama. Dla mnie to wyróżnienie jest ogromną radością i dowodem na to, że ten trud został doceniony. Tym bardziej, że otrzymałam nagrodę w zupełnie nowej kategorii, po raz pierwszy bowiem została przyznana nagroda dla pszczelarza współpracującego z rolnikiem – mówi o sobie pani Anna.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe