Powiat radzyński: Odnaleziono ciało zaginionego 91-latka

  • 04.01.2021, 17:31
  • red.
Powiat radzyński: Odnaleziono ciało zaginionego 91-latka
Tragicznie zakończyły się poszukiwania 91-latka z gminy Ulan-Majorat, który zaginął 2 stycznia. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak wyszedł z domu w nieznanym kierunku. W poszukiwaniach brali udział policjanci, strażacy i okoliczni mieszkańcy. Niestety dziś przed południem odnaleziono ciało mężczyzny.

91-latek z gminy Ulan-Majorat zaginął 2 stycznia. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak mężczyzna wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie pomagali strażacy i okoliczni mieszkańcy. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania zaginionego, docierali do miejsc w których mężczyzna mógł przebywać, także do rodziny. Rozległy teren sprawdzony został również za pomocą drona.

- Dziś przed południem poszukiwania zaginionego przyniosły tragiczny finał. Ciało 91-latka zostało znalezione w rejonie sąsiedniej miejscowości. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci mężczyzny - informuje asp. Piotr Mucha z KPP w Radzyniu Podlaskim.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe