Wielki horoskop na 2021 rok

  • 08.01.2021, 14:27
  • Agnieszka Tarkowska
Wielki horoskop na 2021 rok
Jak zapowiada się ten rok dla poszczególnych znaków zodiaku? Sprawdźcie w naszym horoskopie.

BARAN 21.03-19.04
 Od 21 grudnia 2020 czyli od koniunkcji Saturna z Jowiszem w Wodniku zaczął się nowy cykl szczególnie dla Baranów. Rozpoczyna się dla Was nowy rozdział. Saturn, który jest panem przeznaczenia, będzie Was inspirował. Pozwalał kierować się ku nowemu. Możecie zatem podejmować się tworzenia nowych, ważnych struktur czy organizacji lub praw życiowych.  Możecie czuć się liderami nawołującymi do zmian. Saturn ma to do siebie, że oddaje każdemu według zasług. W tym roku odda, więc Baranom to co, ciężko i mozolnie wypracowały przez ostatnie dwa lata.  Wsparcia w tym roku udziela Wam również Mars, władca tego znaku. Stąd korzystne sytuacje będą pojawiać się na wyciągniecie ręki. Nie bójcie się sięgać po dary losu, które w tym roku będą do Was przychodziły częściej niż zwykle. (...)

BYK 20.04-22.05
Koniunkcja ważnych planet z grudnia 2020 stała w kwadraturze do słońca w Byku. Daje to Bykom odskocznię od starych problemów. Przez dwa ubiegłe lata mogliście mieć poczucie przestoju. Teraz będziecie niemalże pchani ku nowemu. Zasady, którymi kierowaliście się w życiu będą wymagały nowego rozpisania. Ludzie, których akceptowaliście, darzyliście sympatią, towarzyszyli Wam w różnych sytuacjach życiowych mogą w Waszym odczuciu niekorzystnie się zmienić. Możecie uznać, że nie znajdujecie już z nimi wspólnoty myśli, celu czy światopoglądu. W związku z tym rozstaniecie się. (...)

BLIŹNIĘTA 23.05-21.06
Koniunkcja z grudnia 2020 oznacza dla znaku Bliźniąt absolutne fajerwerki. Co prawda na początku możecie tego nie zauważać ale w perspektywie, okaże się, ze będziecie otrzymywać wszystkiego w nadmiarze. Trzeba będzie się na ten nadmiar przygotować i otworzyć. Jeśli do tej pory czuliście się nie na swojej ścieżce, rok 2021 przyniesie takie wydarzenia, które w końcu to zmieni. (...)

RAK 22.06-22.07
Jeśli rok 2020 był dla Was niefortunny, sprawdźcie czy nie była to sytuacja pewnego rewanżu. Ponieważ Saturn, mówi kto mieczem wojuje od miecza ginie. Od grudnia 2020, kiedy Saturn i Jowisz weszły w znak Wodnika odczujecie ulgę i brak napięć. Jest to z całą pewnością bardzo przyjemna odmiana. Bez napięć i przymusu możecie układać swoje życie na nowo. Bogatsi o bagaż różnych doświadczeń. Bez nieprzyjemnych, zewnętrznych ingerencji. (...)

LEW 23.07-23.08
Zmiany, które przyniesie w 2021 Lwom, okażą się koniecznością. Nie da się już ich odwlec. Zrewidujecie marzenia, które ulegną nagłemu przeobrażeniu. (...)

PANNA 24.08-22.09
Z ciekawością godną pozazdroszczenia będziecie obserwować jak manifestuje się przed Wami, to wszystko co nazywamy przeznaczeniem czy przedziwnymi zbiegiem okoliczności. Saturn w Wodniku nalega na Was aby otworzyć się i zrealizować coś nowego. (...)

WAGA 23.09- 22.10
Rok 2021 jest dla Was rokiem przeznaczenia. Jest to rok Saturna i trzykrotnej retrogradacji Marsa w znakach powietrznych, którym jest także Waga. Będzie Wam towarzyszyć niesamowita wręcz zdolność do realizacji własnych planów. Wcielania w życie takich idei, które chodziły Wam przez ostatnie 15 lat po głowie. (...)

SKORPION 23.10-21.11
Saturn nie wręczy w tym roku nagrody osobom spod znaku Skorpiona, które były wycofane, spolegliwe i zgadzające się na wszystko. Cisi i pokorni będą zmuszeni do zmiany optyki. Saturn ma coś w sobie z cebra zimnej wody, nie jest subtelny. W związku z powyższym, te osoby które nie aktywizowały się zbyt mocno w dwóch ostatnich latach, robiły tylko to co musiały, albo tylko siłą rozpędu, poczują się pobudzone, przy pomocy szokujących wydarzeń. Zmusi to Was do pozbycia się lęków i błędnych przekonań na temat własnych możliwości, pozbycia się zasiedzenia i przylgnięcia do swoich emocji. Czasem odważne myślenie ograniczone jest strachem lub trudnymi, wcześniejszymi doświadczeniami. Trzeba to wszystko za sobą zostawić. Ewa Wodnika, w którą właśnie weszliśmy otwiera na nowe. Powinniście odstawić na bok lęki i próbować czegoś nowego. (...)

STRZELEC 22.11-21.12
Zasadniczy Saturn, który dał się Wam ostatnio we znaki przestanie Was blokować swoimi konserwatywnymi normami. Jowisz, władca Waszego znaku doda Wam wiatru w żagle. Nowy cykl, który jak wiemy rozpoczął się pod koniec grudnia 2020 powoduje, że będziecie osiągać cele, które sobie zakładacie. 2021 to dla Was czas ruchu, dynamiki i wszelkiej aktywności. Z początkiem stycznia należy zrobić porządki w sprawach z przeszłości. Potem będziecie mogli patrzeć już tylko do przodu. Macie w tym roku szczęście w finansach. Każdy Wasz pomysł, projekt, przedsięwzięcie czy negocjacje szybko obrócą się w zysk. Macie szansę zarobić o wiele więcej Jeśli tracicie to tylko w tych sytuacjach, które mają związek z przeszłością. Możecie być czasem ukarani cudzą opieszałością. Po za tym wychodzicie na pozycje liderowania. (...)

KOZIOROŻEC 22.12-19.01
Saturn, który jest władcą znaku Koziorożca, wcale Was ostatnio nie rozpieszczał. Skłaniał do intensywnego wysiłku. Teraz zmienia dla Was znaczenie i powoduje, że zbliża się dla Was czas medali, dyplomów i wyrazów uznania. Będzie to dla Was rok plonów tym obfitszych, im więcej pracy włożyliście w ustanawianie swoich celów przez ostatnie dwa lata.

Saturn w połączeniu z Jowiszem daje Wam możliwość korzystania z hojności wszechświata. Uregulują się Wasze kwestie finansowe. Pojawią się propozycje stabilnej, długoterminowej pracy. (...)

WODNIK 20.01-18.02
W 2021 powinniście odpuścić sobie złe wspomnienia, trudne doświadczenia, blokujące przekonania. To sprawi, że Wasze, życie stanie się łatwiejsze. Nadchodzi czas, gdy możecie pokonywać własne ograniczenia. Koniunkcja Saturna i Jowisza w Wodniku z 21.12. 2020 spowoduje konieczne zmiany. Będą to zmiany na lepsze o ile na nie pozwolicie bez oporów. Przyjdą sytuacje rozliczenia się z przeszłością. Poważne odgraniczenie starego od nowego. (...)

RYBY 19.02-20.03
Osoby spod znaku Ryb są znane ze swojej pracowitości i ofiarności.Rok 2021 jeszcze bardziej Was w tym utwierdzi. 21.12.2020 mogłyście się czuć gorzej, mogła to być sytuacja niekomfortowa, coś utraciliście, jakaś Wasza propozycja została odrzucona. Całoroczna gonitwa mogła dać się Wam we znaki. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 5 stycznia

Agnieszka Tarkowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe