Gmina Janów Podlaski: Rewitalizację dokończą w tym roku

  • 09.01.2021, 09:18
  • Paulina Chodyka-Łukaszuk
Gmina Janów Podlaski: Rewitalizację dokończą w tym roku Paulina Chodyka-Łukaszuk
Rewitalizacja skweru w centrum Janowa Podlaskiego to jedna z większych inwestycji prowadzona w ostatnim czasie przez samorząd. Jej końcowy efekt miał być widoczny z końcem listopada 2020 roku, jednak na zakończenie inwestycji trzeba będzie poczekać aż do połowy roku 2021.

Modernizacja terenu tuż przy placu Partyzantów w Janowie Podlaskim przedłużyła się o kilka miesięcy, choć zgodnie z planem inwestycja miała zostać zakończona do 30 listopada 2020 r.. Przypomnijmy, że gmina na początku miała problem z wyłonieniem wykonawcy, a drugi przetarg wygrała firma UbiT Jerzego Łaskiego z Białej Podlaskiej z ofertą prawie 4 mln zł. Samorząd pozyskał na przedsięwzięcie 2 mln z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Miał też zamknąć cały projekt do końca 2020 roku i rozliczyć się z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego.

(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 5 stycznia

Paulina Chodyka-Łukaszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Observatore
Observatore 09.01.2021, 12:51
4 miliony za toaletę! Tak się buduje za publiczne pieniądze....

Pozostałe