Terespol: W aucie schował aż 37 tysięcy euro

  • 11.01.2021, 19:28
  • (el)
Terespol: W aucie schował aż 37 tysięcy euro IAS Lublin
37 tysięcy euro znaleźli funkcjonariusze celno-skarbowi w samochodzie 50-letniego obywatela Rosji. Cudzoziemiec nie zgłosił gotówki do odprawy. 

Na ukryte w osobowym mercedesie pieniądze natrafili podczas rutynowej kontroli funkcjonariusze Oddziału Celnego Drogowego w Terespolu wraz ze strażnikami granicznymi. 

O zgłoszeniu przewożonej w bagażu gotówki „zapomniał” 50-letni obywatel Rosji. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Krajowa Administracja Skarbowa przypomina, że osoby przekraczające granicę mają obowiązek zgłaszać wwożone do kraju lub wywożone za granicę środki płatnicze, jeżeli ich równowartość przekracza 10 tys. euro.

(el)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe