Gmina Wisznice: Kontrowersyjny wpis na profilu parafii

  • 12.01.2021, 17:27
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Gmina Wisznice: Kontrowersyjny wpis na profilu parafii
"Przyjmowanie szczepionek, które są z martwych dzieci zabitych w aborcji to czysty satanizm" - taki wpis pojawił się na facebookowym profilu parafii w Wisznicach. - To skandal - mówią mieszkańcy. Kuria Siedlecka odpowiada, że doszło do nieporozumienia, a post nie prezentuje oficjalnego stanowiska Kościoła ws. szczepionek.

Wpis, który wywołał tyle emocji, pojawił się na profilu parafii na początku stycznia. Była to wypowiedź opublikowana na stronie "Któż jak Bóg". Pewna osoba pod jednym z artykułów umieściła swój manifest, w którym  można było przeczytać, że: "Każdy prawdziwy katolik powinien wiedzieć, że przyjmowanie szczepionek, które są z martwych dzieci zabitych w aborcji, to czysty satanizm" oraz że przyjmowanie tej szczepionki kwalifikuje się jako grzech ciężki. Tenże wpis pokazał się na profilu parafii w Wisznicach. Na post zareagowali parafianie i wskutek ich interwencji post został szybko usunięty. (...)

Rzecznik kurii ks. Jacek Świątek wyjaśnia zaś, że kontrowersyjny wpis automatycznie się zassał w momencie, kiedy administratorzy "Parafii Wisznice" udostępnili stronę "Któż jak Bóg". Pod jednym z artykułów znajdował się wpis nt. szczepionek i  został zassany razem z artykułem na stronę wisznickiej parafii. Ani administratorzy strony "Któż jak Bóg", ani "Parafii Wisznice" nie mogli od razu go usunąć. Trzeba było wykasować dostęp do strony "Któż jak Bóg". - To dobra strona poświęcona angelologii, demonologii oraz egzorcyzmom. Kiedy powstało zamieszanie związane z całą tą sytuacją, księża zablokowali na jakiś czas całą stronę, gdyż nie było innej możliwości - mówi rzecznik. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 12 stycznia

Justyna Lesiuk-Klujewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kran
kran 26.01.2021, 12:49
W kremach na zmarszczki jest zawarta sperma odciągana księżom-pedofilom. Taka jest prawda.
Wikary
Wikary 26.01.2021, 14:28
Księżowska sperma jest wyłącznie świeżutka na słodkich buziach nastolatków i nastolatek, bezpośrednio z konsekrowanego członka.
dfff
dfff 14.01.2021, 12:38
tak samo jak wszyscy "scpecjaliści-antyszczepionkowcy" twierdzą, ż w szczepionkach od koronawirusa są CHIPy lub że wszczepiają lekarzom wodę... Hahahahahaha! Tyle, hahahah! Nie wiem co komu przeszkadza że inna osoba chce się zaszczepić na koronawirusa, a antyszczepionkowiec nie? To niech się nie szczepi co go obchodzi cudza decyzja?
Probosz
Probosz 14.01.2021, 13:51
Obchodzi o tyle, że gdy się zaszczepi to nie kupi kadzidła w miejscowo właściwej parafii a kto się nie kadzi, ten szatanista- wiadomka!
Jean Reno
Jean Reno 13.01.2021, 13:54
Polski Katolik jest zawsze bardziej święty od papieża...
czyt
czyt 12.01.2021, 21:39
Z całą pewnością w kremach na zmarszczki są komponenty "produktów" aborcji. Tony tego, przetwarzają z Hiszpańskich klik aborcyjnych - zapewne stąd potknięcie, choć skład szczepionej, jest nieznany.
Jean Reno
Jean Reno 13.01.2021, 13:56
W kremach na zmarszczki jest sproszkowana sperma byka a nie abortowane komórki.
czyt
czyt 14.01.2021, 15:57
Zgadza się: wcieraj, a osoba ciągle spożywa i się dziwi, że efekt nie ten. Proszę, jak to od razu się zaprzeczacz pojawi - lewackie gadzinówki-fb i innegogfle.

Pozostałe