Powiat bialski: Pięć lat za seks z kuzynką

  • 13.01.2021, 13:57
  • Marcin Kozarski
Powiat bialski: Pięć lat za seks z kuzynką pixabay.com
5 lat więzienia, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość mniejszą niż 100 metrów oraz zakaz kontaktowania się z nią osobiście, za pośrednictwem telefonu, komunikatorów i portali internetowych na 7 lat. Taką karę usłyszał 33-letni Norbert J., oskarżony o wykorzystywanie seksualne swej 14-letniej krewnej. 

Norbert J. trafił do aresztu pod koniec grudnia 2019 r. W lipcu 2020 r. prokuratura oskarżyła go o uprawianie seksu z małoletnią oraz dopuszczanie się wobec niej innych czynności seksualnych. Odpowiadał też za groźby kierowane wobec dziewczynki i jej rodziców. Do opisywanych zdarzeń dochodziło w Białej Podlaskiej oraz w kilku miejscowościach na terenie powiatu bialskiego. 

Podczas wakacji w 2017 r. dziewczynka zaczęła otrzymywać na portalu społecznościowym wiadomości od użytkownika podającego się za "Julię". Osoba ta pod groźbą zabójstwa matki i podpalenia domu nakazała jej uprawiać seks z Norbertem J. i nagrywać to telefonem komórkowym. Na początku bardzo bała się i wstydziła. Potem robiła to z obojętnością. Po jakimś czasie zorientowała się, że za "Julię" podawał się jej cioteczny brat. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 12 stycznia

Marcin Kozarski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe