Huragan będzie mocniejszy?

  • 14.01.2021, 17:45
  • (AK)
Huragan będzie mocniejszy? Arkadiusz Kielar
Wszystko wskazuje na to, że w Huraganie Międzyrzec Podlaski będą w czwartej lidze występować nowi piłkarze. Chodzi m. in. o Arkadiusza Korolczuka z Orląt Spomlek Radzyń Podlaski i Jacka Kozaczyńskiego (ostatnio Polonez Mordy).

Do Huraganu trafić może także Jakub Dobosz z Polesia Kock, natomiast z ekipy z Międzyrzeca Podlaskiego może odejść Daniel Kleber, który trenuje z Orlętami Radzyń Podlaski, propozycję z Lutni Piszczac dostał Bartłomiej Tkaczuk. Odchodzą także Kacper Karwowski, Kacper Chudowolski, Łukasz Bierdziński. - Skład możemy uzupełnić naszymi juniorami i myślę, że nie powinniśmy być słabsi niż jesienią, a wręcz przeciwnie - mówi trener Huraganu Damian Panek.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 12 stycznia.

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe