Zespoły AP TOP 54 najlepsze w Międzyrzecu Podlaskim

  • 15.01.2021, 16:41
  • (AK)
Zespoły AP TOP 54 najlepsze w Międzyrzecu Podlaskim LZPN-Oddział w Białej Podlaskiej
W hali Zespołu Placówek Oświatowych numer 2 w Międzyrzecu Podlaskim rozgrywane były eliminacyjne Halowe Turnieje o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii młodzików młodszych (rocznik 2009) oraz orlików starszych (rocznik 2010).

W rywalizacji młodzików wzięło udział pięć zespołów, grano systemem „każdy z każdym”. Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. AP TOP 54 Biała Podlaska - awans do finału wojewódzkiego, 2. Orlęta Łuków, 3. Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski, 4. AT Champion Biała Podlaska, 5. UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski.

W turnieju orlików również rywalizowało pięć drużyn w systemie „każdy z każdym”. Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. AP TOP 54 Biała Podlaska - awans do finału wojewódzkiego, 2. Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski, 3. AMPLUS Łuków, 4. UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski, 5. MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski.

Sędzią głównym zawodów był Arkadiusz Nestorowicz, a organizatorzy turniejów to Michał Tusz i Stanisław Lesiuk z biura LZPN-Oddział w Białej Podlaskiej. - Serdeczne podziękowania za możliwość zorganizowania rozgrywek dla dyrektora ZPO nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim Grzegorza Kowalczyka i naczelnika wydziału edukacji, kultury i sportu w Międzyrzecu Podlaskim Andrzeja Mironiuka – dodaje Michał Tusz.  

Finały wojewódzkie turnieju zaplanowane zostały 20 i 21 stycznia w Lublinie w hali Politechniki Lubelskiej. Zwycięzcy finałów wojewódzkich w kategoriach U-11 i U-12 reprezentować będą LZPN i województwo lubelskie w turniejach finałowych, które zaplanowano 13 i 14 lutego w Warszawie.

(AK)

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe