Region: Narkotykowi przemytnicy chcą procesu na wolności

  • 19.01.2021, 15:42
  • (el)
Region: Narkotykowi przemytnicy chcą procesu na wolności
Trzech mieszkańców powiatu bialskiego podejrzanych o udział w przemycie narkotyków z Hiszpanii zwróciło się do sądu o uchylenie aresztów. 

Chodzi o 30-letniego Daniela K., 46-letniego Krzysztofa H. oraz 25-letniego Jakuba K. Ze strony obrońcy czwartego z podejrzanych 23-letniego Marka W. zażalenie jak dotąd nie wpłynęło. Mężczyzn w połowie grudnia ujęli funkcjonariusze białostockiego zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji oraz strażnicy graniczni w ramach śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Okręgową w Lublinie.

Wszystkich 16 grudnia ubiegłego roku aresztował Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej. Podczas posiedzenia aresztowego żaden nie składał wyjaśnień, jednak Jakub K. i Daniel K. przyznali się do udziału w przemycie. Krzysztof H. i Marek W. tego nie uczynili. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 19 stycznia

(el)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robson
Robson 19.01.2021, 20:29
Oko frayerku przyznaj sie,,,,,,

Pozostałe