Radzyń Podlaski: Kobieta zginęła w płomieniach

  • 21.01.2021, 09:34
  • red.
Radzyń Podlaski: Kobieta zginęła w płomieniach
Do tragicznego zdarzenia doszło w Radzyniu Podlaskim. Podczas akcji gaśniczej, w zadymionym pomieszczeniu jednego z domów, strażacy znaleźli częściowo nadpalone zwłoki 57-letniej kobiety.

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 19 stycznia, wieczorem. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, ok. godz. 19:00 został powiadomiony, iż z jednego z domów w Radzyniu Podlaskim przy ulicy Parkowej wydobywa się dym, a wewnątrz mieszkania najprawdopodobniej znajduje się kobieta. W trakcie akcji strażaków ujawniono przy piecu kaflowym częściowo nadpalone zwłoki kobiety. Ustalono, że jest to ciało 57-letniej właścicielki domu.

- Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia. Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok - informuje. aspirant Piotr Mucha z KPP w Radzyniu Podlaskim.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe