Biała Podlaska: Zamów pizzę, pomóż Ani!

  • 22.01.2021, 16:51
  • (pc)
Biała Podlaska: Zamów pizzę, pomóż Ani! Pizzeria Roma
Ze wspaniałą inicjatywą pomocy Ani Bondarzewskiej z Dubowa wychodzi bialska Pizzeria Roma. Cały dochód, z niedzielnej sprzedaży 24 stycznia, przeznaczy na dalsze leczenie i rehabilitację mieszkanki Dubowa, która w 2019 roku uległa poważnego wypadkowi.

Pizzeria Roma w Białej Podlaskiej postanowiła dołączyć do szerokiego grona osób i instytucji, które od dłuższego czasu włączają się w akcję pomocy Ani Bondarzewskiej. Dziewczyna uległa w 2019 roku poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, teraz potrzebuje leczenia i długiej rehabilitacji. - Ania jest siostrą naszej koleżanki Sylwii, która jest pracownikiem Romy. 12 września 2019 roku Ania i uległa wypadkowi komunikacyjnemu. tylko ciągła i kosztowna rehabilitacja pomoże jej wrócić do zdrowia - podkreślają właściciele i pracownicy Pizzerii Roma. Dlatego też lokal, cały swój dochód, który uzyska w niedzielę 24 stycznia przeznaczy na leczenie Ani Bondarzewskiej. Każdy kto zamówi tego dnia posiłek w Romie, przyczyni się więc do pomocy młodej kobiecie. Przypomnijmy, że cały czas trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację mieszkanki Dubowa na www.siepomaga.pl/anna-bondarzewska

Słowo Podlasia historię Ani opisywało wielokrotnie. Więcej na ten temat przeczytacie:

Gmina Łomazy: Wierzę, że Ania wreszcie stanie na nogi!

Gmina Łomazy: Aniu zrobimy wszystko, żebyś wróciła!

Region: Świąteczny cud Ani!

(pc)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe