Janów Podlaski: Czy to śledztwo kiedyś się skończy?

  • 29.01.2021, 15:39
  • Paulina Chodyka-Łukaszuk
Janów Podlaski: Czy to śledztwo kiedyś się skończy? Paulina Chodyka-Łukaszuk
Kolejny raz przedłużono śledztwo w sprawie niegospodarności w janowskiej stadninie w latach 2013 - 2016. Tym razem do 9 kwietnia. - Śmiać się czy płakać? Jak długo można badać taką sprawę? - dziwi się Marek Szewczyk, dziennikarz i komentator sportów konnych.

Prokuratura już po raz jedenasty przedłużyła śledztwo w sprawie niegospodarności w Stadninie Koni Janów Podlaski w czasie, kiedy kierował nią Marek Trela. Tym razem do 9 kwietnia, wcześniej przedłużane było do 9 stycznia tego roku. Z jakich przyczyn? Jak informuje rzecznik Prokuratury Regionalnej w Lublinie Piotr Marko, w celu wykonania kolejnych czynności procesowych.

Kiedy przedłużano je po raz dziesiąty, śledczy tłumaczyli, że potrzebna jest „analiza materiału dowodowego zgromadzonego w toku dotychczasowego postępowania, a także przesłuchania świadków”. Powoli mija więc piąty rok analiz i przesłuchań.  (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 26 stycznia

Paulina Chodyka-Łukaszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe