Sarnaki: Śnieżna ściana na przystanku

  • 02.02.2021, 19:00
  • Joanna Gąska
Sarnaki: Śnieżna ściana na przystanku Grzegorz Arasymowicz/Faceoobk
Wiata przystankowa w Sarnakach na dłuższą chwilę zamieniła się w dość nietypową budowlę, tych z kategorii - nie do zdobycia. Dostępu do niej broniła bowiem śnieżna ściana, w której wykuto jedynie niewielki „otwór obserwacyjny”. Zdjęcie zamurowanego obiektu bardzo szybko obiegło media społecznościowe.

Wiata przystankowa w Sarnakach na dłuższą chwilę zamieniła się w dość nietypową budowlę, tych z kategorii - nie do zdobycia. Dostępu do niej broniła bowiem śnieżna ściana, w której wykuto jedynie niewielki „otwór obserwacyjny”. Zdjęcie zamurowanego śniegiem obiektu bardzo szybko obiegło media społecznościowe i podzieliło internautów na zwolenników żartu „inżynierów”, jak i przeciwników. Pomimo, że pomysłowy wytwór lodowo-śnieżnej inżynierii dość szybko został rozebrany, mieszkańcy uznali pomysł za trafiony. - "Konstrukcja jak najbardziej udana, było zdecydowanie cieplej niż na otwartej powierzchni – stwierdził jeden z internautów.

- Dowcipni budowniczy wykorzystali uroki zimowej aury do budowy konstrukcji jak się domyślam igloo. Nie wzięli jednak pod uwagę faktu, że także tego dnia przystanek powinien służyć jako schronienie podróżnym! Gdy się o tym dowiedziałem oczywiście poleciłem uprzątnięcie przystanku. Pomysłowych budowniczych zachęcam do stawiania takich konstrukcji np. w naszym parku a nie w miejscu, w którym utrudnia to mieszkańcom gminy korzystanie z naszej infrastruktury – mówi wójt Grzegorz Arasymowicz. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym wydaniu Słowa Podlasia, z 2 lutego

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe