Gmina Piszczac: Malwina ma nowy wózek

  • 09.02.2021, 19:00
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Gmina Piszczac: Malwina ma nowy wózek ZPO nr 1 w Chotyłowie
Ta historia jest dowodem na to, że połączenie sił i wspólny cel budują dobro. Malwina Kielak, uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Chotyłowie ma nowy wózek inwalidzki. Wszystko dzięki osobom, które zbierały dla niej cel nakrętki.

Wózek przekazało dziewczynce Żoliborskie Stowarzyszenie „Dom Rodzina Człowiek”. Uroczystość odbyła się 1 lutego w ZPO w Chotyłowie. Ciekawym punktem uroczystości był wspolny taniec na wózkach Malwiny i dyrektor placówki Magdaleny Arteckiej. W kameralnym gronie widzów byli przedstawiciele m.in. Izby Administracji Skarbowej, wójt gminy Piszczac Kamil Kożuchowski oraz ksiądz Michał Oleszczuk, który poświęcił wózek.

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 9 lutego

Justyna Lesiuk-Klujewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe