Międzyrzec Podlaski: Stok czeka na narciarzy!

  • 12.02.2021, 09:04 (aktualizacja 13.02.2021, 09:44)
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Stok czeka na narciarzy! Stok Narciarski MOSiR Międzyrzec Podlaskim/Facebook
Dziś, 12 lutego, nastąpiło m.in. otwarcie stoków narciarskich, które do tej pory były zamknięte z powodu rządowych obostrzeń. W naszym regionie miłośnicy zimowego szaleństwa na nartach będą mogli skorzystać ze stoku w Międzyrzecu Podlaskim.

Przypomnijmy, że zgodnie z rządowymi obostrzeniami stoki narciarskie czy lodowiska pozostawały zamknięte do dziś, 12 lutego. Na szczęście jednak narciarzom i łyżwiarzom będzie jeszcze dane w pełni skorzystać z uroków pięknej, tegorocznej zimy. Już dziś otwarty zostanie stok narciarski w Międzyrzecu Podlaskim. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na stok przy Zahajkowskiej 26 w poniedziałek-piątek w godz. 13:00-21:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10:00-20:00. Oczywiście narciarze będą musieli stosować się do zasad sanitarnych. - Wszystkich obowiązuje DDM, czyli dystans, dezynfekcja i maseczka. W wypożyczalni sprzętu mogą jednorazowo przebywać maksymalnie 4 osoby. Prosimy o przestrzeganie poleceń obsługi - informuje MOSiR.

 

(pc)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dorota Kamińska
Dorota Kamińska 15.02.2021, 13:24
Zachęcam do wspierania zbiórki na operację serduszka Antosi Bober. Na Facebooku na grupie licytacje Antosia Bober, można wylicytować naukę jazdy na nartach - na Międzyrzeckim stoku narciarskim.
Matołusz Moravetzky
Matołusz Moravetzky 15.02.2021, 16:15
Ja też zachęcam. Już niedługo od takich zbiórek, w ramach "składki reklamowej", potrącimy Wam 15%, z czego połowę przekażemy na NFZ, który kocha was analnie jak biskup ministranta!

Pozostałe