Powiat radzyński: Szczątki znalezione na wysypisku. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

  • 19.02.2021, 09:22 (aktualizacja 19.02.2021, 09:33)
  • red.
Powiat radzyński: Szczątki znalezione na wysypisku. Policja prosi o pomoc w identyfikacji
Ponad rok temu w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w miejscowości Biała znaleziono ludzkie szczątki. Policyjni specjaliści zrekonstruowali wizerunek mężczyzny i proszą o pomoc w jego identyfikacji.

Przypomnijmy, na początku stycznia 2020 roku w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Białej w powiecie radzyńskim znaleziono ludzkie szczątki. Do tej pory nie udało się jednak ustalić tożsamości mężczyzny. 

- Śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich w śmierci tej osoby. Pomimo zaangażowania funkcjonariuszy, nie ustalono jednak tożsamości zmarłego. Specjaliści z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji zrekonstruowali wizerunek mężczyzny - informuje asp. Piotr Mucha z KPP w Radzyniu Podlaskim. 

W związku z tym policjanci i nadzorująca sprawę prokuratura skorzystali z umiejętności biegłych z zakresu antropologii sądowej, którzy przeprowadzili rekonstrukcję wizerunku na podstawie badań czaszki. W ten sposób został opracowany prawdopodobny wizerunek zmarłego. Mężczyzna prawdopodobnie był w wieku 65–70-lat.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim pod numerem telefonu 47 81 422 36.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe