Pomóż naszym piłkarkom!

  • 19.02.2021, 15:55
  • (AK)
Pomóż naszym piłkarkom! UKS Pionier PSW
"W związku z bardzo małą dotacją od Prezydenta Miasta Biała Podlaska organizujemy zbiórkę dla naszych dziewcząt, by mogły realizować dalej swoje Marzenia. Nasz klub UKS Pionier PSW Biała Podlaska (wcześniej AZS PSW) szkoli od dawna młode zawodniczki, mając sukcesy w postaci kadrowiczek Polski jak i województwa. Nigdy nie myśleliśmy, że nadejdzie taki czas, kiedy będziemy zmuszeni zwrócić się do ludzi dobrej woli o pomoc" - czytamy na stronie pomagam.pl.

"Niestety władza niszczy marzenia dzieci bez skrupułów, dlatego ten apel. Nasi trenerzy obniżyli wynagrodzenia, żeby nasza młodzież mogła dalej trenować i rozwijać swoje pasje. Dziękujemy każdemu kto nam pomoże. Ze sportowym pozdrowieniem - UKS Pionier"  - można przeczytać dalej na stronie pomagam.pl. Link do zbiórki: https://pomagam.pl/9drhhw?fbclid=IwAR0WHg0MOqvpyX4NC1UqlCCjYaegth8u1-OQOK9BXuROujm1zL1cCJr-RWQ

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe