Powiat łosicki: Promują piękne tereny nadbużańskie

  • 21.02.2021, 11:55 (aktualizacja 21.02.2021, 12:05)
  • (ewl)
Powiat łosicki: Promują piękne tereny nadbużańskie Adam Trochimiuk/Archiwum
Do 31 marca przedłużono termin składania prac na konkurs pt. „Kultura i folklor terenów nadbużańskich” organizowany przez starostwo.

Tematem konkursu jest kultura i folklor terenów nadbużańskich. Organizatorzy zachęcają do przedstawienia piękna i bogactwa dziedzictwa historyczno-kulturowego, ukazania jego form i zjawisk, różnych historii i tradycji przynależnych do powiatu łosickiego.

Wyróżniono 4 kategorie konkursowe. W pierwszej mogą startować dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, w drugiej uczniowie I-IV klas szkół podstawowych. Dla obu grup proponowaną formą pracy konkursowej jest plakat, grafika lub rysunek w dowolnej technice.

Uczniowie kl. V-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych i dorośli startujący w kategorii otwartej mogą natomiast przygotować krótki 90 sekundowy film lub przesłać fotografię opisującą temat konkursu.

(ewl)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe