Międzyrzec Podlaski: Warsztaty muzyczne

  • 22.02.2021, 10:22 (aktualizacja 22.02.2021, 10:24)
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Warsztaty muzyczne
W dniach 26-28 marca odbędą się IV warsztaty muzyczno-liturgiczne, które poprowadzą znani artyści. 

Wydarzenie skierowane jest głównie do młodzieży, scholi, chórów oraz ich prowadzących, organistów, świeckich i duchownych z obrębu Międzyrzeca Podlaskiego i okolic. Poprowadzą je znani dyrygenci i kompozytorzy z Krakowa: Piotr Pałka i Paweł Bębenek.

Miejscem spotkań będzie kościół pw. Chrystusa Króla oraz Zespół Placówek Oświatowych nr. 3 im. Jana Pawła II przy ul. Leśnej 2. Dodatkowo 28 marca o godz. 13:30 odbędzie się uroczysta msza św. wraz z koncertem pasyjnym.

Zapisu na warsztaty można dokonać na www.chrystusakrola.pl/wydarzenia lub Facebooku "Międzyrzeckie Warsztaty Uwielbienia". Koszt uczestnictwa to 100 zł.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe