Liczymy jeszcze ostatnie głosy

  • 23.02.2021, 10:36
  • (AK)
Liczymy jeszcze ostatnie głosy
Zakończyliśmy już głosowanie w XXXIV Plebiscycie Sportowym Słowa Podlasia pod patronatem marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego. Nasi czytelnicy głosy mogli oddawać do 19 lutego, a oficjalne ogłoszenie wyników planujemy w marcu.

Dziękujemy serdecznie za każdy otrzymany od Państwa głos, oddany przy pomocy kuponów i sms-ów, a także na naszym Facebooku. Teraz trwa jeszcze liczenie ostatnich kuponów, na koniec naszego głosowania napłynęła jeszcze do nas ich pokaźna liczba, a w przypadku przesyłek decydowała data stempla pocztowego. O szczegółach dotyczących rozstrzygnięcia plebiscytu będziemy informować na bieżąco, mając przede wszystkim na uwadze aktualną sytuację epidemiczną.

Przypomnijmy, że wybieramy najpopularniejszych w 2020 roku w naszym regionie sportowców i szkoleniowców: pięciu seniorów, pięciu juniorów (zawodnicy urodzeni w 2002 r. i młodsi) oraz trzech trenerów. Głosowaliśmy za pomocą drukowanych w "Słowie Podlasia" kuponów, które należało przysłać lub przynieść do naszej redakcji w Białej Podlaskiej przy ulicy Warszawskiej. Sportowcy w kategoriach "Senior" i "Junior" umieszczeni na kuponie otrzymali od 6 do 10 punktów, trenerzy - od 8 do 10 punktów.

Oddawaliśmy także głosy przy pomocy sms-ów, każdy mógł wysłać dowolną liczbę sms-ów, a za każdy głos oddany w ten sposób kandydat otrzymywał 10 punktów. Poza głosowaniem w głównym plebiscycie głosowaliśmy również na najsympatyczniejszego sportowca w naszym regonie, na Facebooku "Słowa Podlasia". Jedno polubienie czy inna pozytywna reakcja to 1 punkt dla kandydata.

W naszej gazecie przedstawialiśmy kilkukrotnie kandydatury sportowców i trenerów, na których między innymi można było głosować, ale to były tylko nasze propozycje, które mogły, ale nie musiały, posłużyć głosującym jako podpowiedź. Bo formuła naszego plebiscytu jest otwarta i pozostawiliśmy naszym czytelnikom swobodę w głosowaniu na swoich ulubieńców. Można więc było umieszczać na kuponach swoich kandydatów także spoza przedstawionej przez nas listy. Pod warunkiem, że były to kandydatury sportowców czy trenerów z klubów z naszego regionu.

Nad prawidłowością głosowania w plebiscycie czuwa redakcyjna kapituła i w przypadku niedozwolonych praktyk kapituła zaznacza sobie prawo do korygowania wyników głosowania. Na naszych najpopularniejszych sportowców i trenerów oraz na najsympatyczniejszego sportowca w regionie tradycyjnie czekają nagrody. Będziemy mieli też upominki dla tych czytelników, którzy oddali głosy przy pomocy kuponów.

Nasz mający ponadtrzydziestoletnią tradycję plebiscyt sportowy nie mógłby obejść się bez naszych znakomitych sponsorów i partnerów. Są nimi: Krynica Vitamin, Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski, Urząd Gminy Stara Kornica, Urząd Gminy Komarówka Podlaska, Miasto Międzyrzec Podlaski, Piotrans, Gmina Zalesie, Gmina Terespol, Outlet Galeryja Łomaska, Bank Spółdzielczy Łomazy, Inbud, Bartłomiej Jedynak, Transbet, Gmina Łomazy, Gmina Biała Podlaska, Telipsum, Spomlek marka Serenada, Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim, Bracia Kurowscy, Stowarzyszenie Bushido, Serhej, Amica Zielona Galeria, Gmina Leśna Podlaska, Kociuk Logistics, Dziki Wschód Biała Podlaska, Wysokie wyroby swojskie, Gmina Piszczac, AMH 365 Sport dystrybutor marki Hummel. Raz jeszcze pięknie dziękujemy za wsparcie.

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 25.02.2021, 19:22
Kiedy ogłoszenie wyników i wręczenie laurów?

Pozostałe