Łosice: Teraz niech dobro do niego powróci

  • 26.02.2021, 15:31
  • Joanna Gąska
Łosice: Teraz niech dobro do niego powróci
Organizator wielu akcji charytatywnych, społecznik o wielkim sercu, wieloletni konferansjer i prowadzący finały WOŚP w Łosicach, didżej i wodzirej Sławomir Wasiluk sam potrzebuje wsparcia.

 - Utrzymywałem się z grania i organizacji różnego rodzaju imprez, koncertów, potańcówek. Na początku pandemii zawiesiłem działalność w obawie, że nie będę w stanie płacić ciążących podatków i ubezpieczeń. Jak się okazało, straciłem przez to możliwość skorzystania z rządowych tarcz wsparcia - mówi Sławomir Wasiluk.

Sytuację pogarsza fakt, że po nieudanym wydarzeniu muzycznym pozostały dodatkowo zobowiązania, które musi spłacić.  - Niestety zarabiać tym, co kocham i potrafię najlepiej - czyli graniem - nie mogę. Wszystkie cenne i wartościowe przedmioty jakie miałem - sprzedałem. Pozostały mi już tylko pytania - co będzie ze mną dalej? jak żyć? – dodaje. 

Dramatyczny apel łosiczanina pojawił się w sieci i poruszył serca mieszkańców a także wielu osób, które w przeszłości poznały Sławomira lub miały okazję z nim współpracować. Decyzja o wstawieniu publicznej prośby była dla niego niezwykle trudna – To przecież zawsze ja pomagałem innym. Jak teraz sam muszę prosić o pomoc – przyznaje Sławomir Wasiluk.

Niestety sytuacja finansowa Sławomira jest zła. Zgromadzone oszczędności przekazał na spłatę zobowiązań, jednak nie pokryły całej kwoty. Roczna przerwa w graniu i organizacji imprez oznacza gigantyczne straty. Dziś stanął pod ścianą. Wpłat można dokonywać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl pod adresem  www.zrzutka.pl/uh8xyv

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe