Powiat bialski: Tradycyjny przegląd

  • 01.03.2021, 10:09
  • (pc)
Powiat bialski: Tradycyjny przegląd
W Sosnówce jak co roku odbędzie się przegląd tradycji świątecznych. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Słowo Podlasia.

Do wzięcia udziału w VII Powiatowym Przeglądzie Tradycji Wielkanocnych, który odbędzie się 21 marca o godzinie 14:00 w Szkole Podstawowej w Sosnówce zapraszają bialskie starostwo, miejscowy wójt oraz ośrodek kultury. 

Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczna edycja odbędzie się online i będzie transmitowana m.in. na facebookowych profilach gminy i Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce. W ramach przeglądu odbędą się konkursy na palmę i pisankę wielkanocną oraz przegląd pieśni wielkopostnej. W wydarzeniu może wziąć udział każdy mieszkaniec naszego regionu.

Szczegółowych informacji udziela dyrektor GOK Jolanta Mikulska pod nr. tel.  (83) 379 30 57, 696 033 448 oraz adresem e-mail: [email protected]  Regulaminy konkursów oraz karty zgłoszenia do pobrania na www.sosnowka.naszgok.pl lub na www.sosnowka.pl.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe