Kodeń: Saper w szkole, ale zagrożenia nie było

  • 03.03.2021, 12:01
  • red.
Kodeń: Saper w szkole, ale zagrożenia nie było Adam Trochimiuk/Archiwum
Dotarły do nas informacje o ewakuacji Zespołu Placówek Oświatowych w Kodniu. Dyrektor Jacek Malarski dementuje tę wiadomość i przekazuje, że szkoła jest bezpieczna. Potwierdza jednak, że otrzymał dziś maila z wiadomością o podłożeniu bomby w budynku. Policja oceniła zagrożenie na niskie, więc nie zarządzono ewakuacji szkoły. Budynek został sprawdzony przez sapera.

Dziś przed południem otrzymalśmy informację o tym, że w Zespole Placówek Oświatowych w Kodniu trwa ewakuacja. Dyrektor Jacek Malarski dementuje wiadomość o ewakuacji, ale potwierdza, że rzeczywiście otrzymał dziś rano maila z informacją o podłożeniu bomby w budynku szkoły. - Potwierdzam, że odebrałem dziś maila, z treści którego wynikało, że w budynku szkoły jest podłożona bomba. Zgodnie z procedurami zadzwoniłem na policję, jednak funkcjonariusze ocenili go na niskie zagrożenie, dlatego nie zadecydowaliśmy o ewakuacji budynku. Na miejsce przybył patrol policji. W budynku pojawił się saper, który sprawdził pomieszczenia pod kątem zagrożenia. Jeszcze raz jednak podkreślam, ewakuacji nie było - przekazuje dyrektor ZPO w Kodniu, Jacek Malarski.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe