Wyniki plebiscytu ogłosimy 16 marca!

  • 03.03.2021, 12:52
  • (AK)
Wyniki plebiscytu ogłosimy 16 marca!
Koniec głosowania, koniec liczenia głosów, teraz w XXXIV Plebiscycie Sportowym Słowa Podlasia pod patronatem marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego pozostało już tylko najważniejsze: oficjalne ogłoszenie wyników. Zaplanowaliśmy je 16 marca.

Cały czas mamy na uwadze aktualną sytuację epidemiczną i staramy się, by wszystko mogło odbyć się z zachowaniem reżimu sanitarnego. W najbliższych dniach powiadomimy naszych laureatów o tym, że znaleźli się wśród najpopularniejszych sportowców i trenerów w naszym regionie. Napłynęło do nas mnóstwo głosów oddawanych zarówno za pomocą kuponów jak i esemesów, dziękujemy serdecznie za każdy otrzymany od naszych czytelników głos!

Wybieraliśmy najpopularniejszych w 2020 roku w naszym regionie sportowców i szkoleniowców: pięciu seniorów, pięciu juniorów (zawodnicy urodzeni w 2002 r. i młodsi) oraz trzech trenerów. Głosowaliśmy za pomocą drukowanych w "Słowie Podlasia" kuponów, sportowcy w kategoriach "Senior" i "Junior" umieszczeni na kuponie otrzymywali od 6 do 10 punktów, trenerzy - od 8 do 10 punktów. Oddawaliśmy także głosy przy pomocy sms-ów, każdy mógł wysłać dowolną liczbę sms-ów, a za każdy głos oddany w ten sposób kandydat otrzymywał 10 punktów. Poza głosowaniem w głównym plebiscycie głosowaliśmy również na najsympatyczniejszego sportowca w naszym regonie, na Facebooku "Słowa Podlasia". Jedno polubienie czy inna pozytywna reakcja to 1 punkt dla kandydata.

Na naszych najpopularniejszych sportowców i trenerów oraz na najsympatyczniejszego sportowca w regionie tradycyjnie czekają nagrody. Będziemy mieli też upominki dla tych czytelników, którzy oddali głosy przy pomocy kuponów.

Nasz mający ponadtrzydziestoletnią tradycję plebiscyt sportowy nie mógłby obejść się bez naszych znakomitych sponsorów i partnerów. Są nimi: PDP Logistics, Krynica Vitamin, Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski, Urząd Gminy Stara Kornica, Urząd Gminy Komarówka Podlaska, Miasto Międzyrzec Podlaski, Piotrans, Gmina Zalesie, Gmina Terespol, Outlet Galeryja Łomaska, Bank Spółdzielczy Łomazy, Inbud, Bartłomiej Jedynak, Transbet, Gmina Łomazy, Gmina Biała Podlaska, Telipsum, Spomlek marka Serenada, Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim, Bracia Kurowscy, Stowarzyszenie Bushido, Serhej, Amica Zielona Galeria, Gmina Leśna Podlaska, Kociuk Logistics, Dziki Wschód Biała Podlaska, Wysokie wyroby swojskie, Gmina Piszczac, AMH 365 Sport dystrybutor marki Hummel. Po raz kolejny serdecznie dziękujemy za wsparcie.

(AK)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe