Biała Podlaska: Rusza budowa dojazdów do tunelu

  • 03.03.2021, 14:08 (aktualizacja 04.03.2021, 09:00)
  • red.
Biała Podlaska: Rusza budowa dojazdów do tunelu Adam Trochimiuk/Archiwum
Wznowiona zostanie budowa dojazdów do tunelu pod torami na ul. Lubelska/Witoroska. W związku z tym kierowców i pieszych czekają zmiany w organizacji ruchu w tym rejonie.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A. wznawia budowę dojazdów do tunelu w ciągu ulic Lubelskiej i  Witoroskiej. W związku z tym od 4 marca br. wprowadzone zostaną zmiany w stałej organizacji ruchu.

- Od 4 marca do odwołania będą całkowicie zamknięte dla ruchu pieszego: odcinek chodnika ulicy Witoroskiej od skrzyżowania z ulicą Gromadzką do przejazdu kolejowo-drogowego (po stronie północnej) oraz odcinek chodnika między drogą tymczasową (po stronie południowej). Ponadto wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów na ulicy Witoroskiej związane z ograniczeniem prędkości i czasowym zwężeniem pasów ruchu na przedmiotowym odcinku robót - informuje Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik prasowy UM Biała Podlaska.

 

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gośc
Gośc 31.03.2021, 23:27
Proponuję żeby stanęła policja na odcinku od skrzyżowania z Narutowicza w stronę mostu.... Z pasa do skrętu lewo ludzie sobie jadą dalej i pchają się przed kimś kto stoi w prawidłowym pasie !!!! Nawet autobusy łamią przepisy !!! I każdy pcha się jeden przez drugiego
Inżynier "Ruchu"
Inżynier "Ruchu" 05.03.2021, 11:06
Proponuję zlikwidować chodniki na Witoroskiej i przekierować ruch pieszy na przejazd kolejowy na Łomaskiej.
Bp
Bp 05.03.2021, 03:47
Zmniejszcie miejsce dla pieszych bo i tak tam ludzie rzadko chodzą....a powiekszcie miejsce dla samochód.....

Pozostałe