Ekoprogram dla szkół! Trwa nabór

  • 03.03.2021, 14:51
  • red.
Ekoprogram dla szkół! Trwa nabór http://fundacjawspolnie.pl/
Wystartowało Zielone Laboratorium Lafarge – bezpłatny ekologiczny program edukacyjny, skierowany do uczniów z klas IV-VI w całej Polsce. Szkoły biorące w nim udział otrzymają m.in. materiały video oraz gotowe konspekty lekcji. Najbardziej zaangażowani nauczyciele i uczniowie otrzymają nagrody! Zgłoszenia do programu trwają do 7 marca.

W ramach programu szkoły otrzymają dostęp do zasobów edukacyjnych, dostosowany do nauczania zdalnego. Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 7 marca poprzez formularz na stronie internetowej http://fundacjawspolnie.pl/zielone-laboratorium/.

Nauczyciele otrzymają trzy scenariusze lekcji dotyczące najważniejszych zagadnień środowiskowych: jakości powietrza, oszczędzania wody i segregacji odpadów. Do każdej lekcji przygotowano zestaw narzędzi edukacyjnych – materiały video, pomysły na pracę projektową i dyskusję w grupie, a także propozycje praktycznych zadań domowych. Dla najbardziej zaangażowanych nauczycieli i uczniów czekają nagrody.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe