Młodzi ludzie o psychologicznych problemach młodzieży

  • 08.03.2021, 14:25
  • red.
Młodzi ludzie o psychologicznych problemach młodzieży WellNest
WellNest to społeczny projekt stworzony przez grupę młodych ludzi, którzy za cel postawili sobie uświadamianie społeczeństwa na temat psychologii i psychiatrii. Na założonej przez nich stronie internetowej można przeczytać na temat różnych zaburzeń i chorób psychicznych oraz innych zagadnień z zakresu psychologii i psychiatrii. Poruszają tam zwłaszcza problemy psychologiczne współczesnej młodzieży.

- Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy rozumieją, jak poważne są problemy psychiczne, dotykające dzisiejsze społeczeństwo. Uważamy, że społeczeństwo świadome ich powagi oraz posiadające odpowiednią wiedzę na temat psychologii jest pierwszym krokiem do rozwiązania tego problemu - przekazuje lider projektu społecznego WellNest., Jakub Jarosz.

Projekt WellNest został stworzony przez grupę młodych ludzi, którzy zaangażowali się w rozpowszechnianie wiedzy na temat chorób i zaburzeń psychicznych oraz problemów psychologicznych współczesnej młodzieży. - Presja, stres i pośpiech są nieodłącznymi elementami dzisiejszego świata. Każdy z nas, a w szczególności my, ludzie młodzi, odczuwamy boleśnie ich skutki. Z tego powodu rodzą się w nas obawy i lęki, które niezauważone stopniowo doprowadzają do coraz większych problemów w sferze psychicznej. Nie musi tak być! Jako autorzy projektu WellNest stawiamy sobie za cel przekazywanie świadomej wiedzy na temat powszechnych problemów dotyczących samopoczucia młodego społeczeństwa. Chcemy pokazać, że miłość do samego siebie i poczucie swojej wyjątkowości i niepowtarzalności jest kluczem do bycia „well”. Za pomocą strony internetowej będziemy publikować pomocne treści, do których łatwy dostęp zapewnią kody QR rozmieszczone na materiałach promocyjnych - dodaje Jarosz.

Projekt społeczny WellNest powstał w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii". Partnerami inicjatywy są Fundacja Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, Nastoletni Azyl - Inspirujemy do życia, Fundacja eKropka, Fundacja im. św. Gezelina, Fundacja Dzieciom Z Upośledzeniem Umysłowym "Agnieszka".

Więcej na ten temat na stronie www.wellnest-zwzt.com.pl

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe