Biała Podlaska: Nadbużańskie tereny na fotografiach

  • 14.03.2021, 13:42
  • (pc)
Biała Podlaska: Nadbużańskie tereny na fotografiach Adam Trochimiuk
W Galerii 1 Piętro Sztuki można oglądać wystawę poplenerową "Podlaski przełom Bugu 2020".

Na pracach 37 fotografów z Polski, Białorusi i Niemiec zobaczymy nadbużańskie pejzaże, wioski z tradycyjną drewnianą zabudową oraz portrety mieszkańców naszego regionu. Zdjęcia w niezwykły sposób oddają wyjątkowość terenów nad Bugiem oraz duchowość pogranicza.

Efekty pleneru można podziwiać od 5 marca do 30 kwietnia w Galerii 1 Piętro Strefa Sztuki w Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego, przy ul. Warszawskiej 11 w Białej Podlaskiej w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku. Wystawa online do zobaczenia na YouTube Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe