Biała Podlaska: Zmiany prezesów w miejskich spółkach

  • 16.03.2021, 09:38
  • (joan)
Biała Podlaska: Zmiany prezesów w miejskich spółkach UM Biała Podlaska
W Zieleni i Wod-Kanie zdecydowano o zmianach na stanowiskach zarządczych. Zmieniają się prezesi, a dodatkowo w Wod-Kanie zlikwidowano stanowisko wiceprezesa.

O zmianach, do których doszło 15 marca poinformowała media rzecznik magistratu Gabriela Kuc-Stefaniuk.

- Rada nadzorcza w spółce ZPH Zieleń Sp. z o.o., odwołała odchodzącą na emeryturę  Halinę Stasiewicz ze stanowiska prezesa spółki. Na tym samym posiedzeniu  na nowego prezesa firmy rada wybrała pana Konrada Afaltowskiego – informuje rzeczniczka bialskiego urzędu miasta. - Odbyło się również posiedzenie rady nadzorczej w spółce Bialskie Wodociągi i Kanalizacja "WOD-KAN" Sp. z o.o, która odwołała ze stanowiska prezesa spółki pana Janusza Bystrzyńskiego oraz ze stanowiska wiceprezesa pana Ernesta Jaroszka. Na tym samym posiedzeniu na nowego prezesa firmy rada wybrała panią Agnieszkę Baczyńską. Nowa pani prezes obejmie swoje stanowisko od 16 marca br. Zarząd spółki będzie od tego dnia jednoosobowy.

Z informacji przekazanych przez Kuc-Stefaniuk wynika, że nowy prezes w spółce Zieleń obejmie stanowisko z dniem 1 kwietnia. - Dotychczas pan Konrad Afaltowski zajmował stanowisko kierownicze w ZPH Zieleń Sp. z o.o. ej – dodaje Gabriela Kuc-Stefaniuk. - Nowa prezes w Wod-Kanie Agnieszka Baczyńska przez ostatnich 8 lat reprezentowała swoich pracodawców na ok. 23 budowach w całej Polsce - dodaje Gabriela Kuc-Stefaniuk.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zozo
Zozo 22.07.2021, 15:31
Co to znaczy pracowala na 23 budowach ? Ten artykuł nie jest stylistyczny i niczego nie mozna się dowiedziec masło maślane
Ciekawy
Ciekawy 16.03.2021, 21:04
A w PEC bez zmian???
Nie ciekawy
Nie ciekawy 17.03.2021, 15:17
W PECu już zmiany były .
Zawodowy Dyrektor
Zawodowy Dyrektor 16.03.2021, 19:16
Przecież Pani Halina Stasiewicz od dawna jest na emeryturze, sama podała w swoim oświadczeniu majątkowym (złożonym w związku z objęciem stanowiska Prezesa Z.P.H. "Zieleń" Sp. z o.o.), że otrzymuje z tego tytułu ponad 4 tysiące netto miesięcznie. Dla kogo ta ściema?

Pozostałe