Powiat bialski: Nie będzie jarmarku i przeglądu

  • 18.03.2021, 13:37
  • red.
Powiat bialski: Nie będzie jarmarku i przeglądu MOK Międzyrzec Podlaski
W nadchodzący weekend miały się odbyć m.in. Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych w Sosnówce oraz wielkanocny jarmark w Międzyrzecu Podlaskim. Niestety w związku ze zwiększającą się liczbą zakażeń i powrotem obostrzeń w całym kraju, wydarzenia zostały odwołane.

W związku ze zwiększającą się z dnia na dzień liczbą osób zakażonych koronawirusem w Polsce, rząd przywrócił obostrzenia na terenie całego kraju. Od soboty, 20 marca zawieszona zostanie działalność m.in. kin, teatrów czy innych instytucji kultury. W nadchodzący weekend miały się odbyć różne wydarzenia kulturalne: jarmark, koncerty czy przegląd tradycji wielkanocnych. Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych w Sosnówce zaplanowano na 21 marca, tego samego dnia odbyć się miał także Międzyrzecki Jarmark Wielkanocny. Niestety organizatorzy obu wydarzeń poinformowali, że zostaną one odwołane. 

W Białej Podlaskiej z kolei przełożone na inne terminy (po zluzowaniu obostrzeń) zostały m.in. sobotnie wspólne sprzątanie okolic rzeki Krzny oraz trening w ramach walki o tytuł Rowerowej Stolicy Polski, który miał odbyć się w niedzielę w parku Radziwiłłowskim. Z kolei Gala Tańca Dance Academy Studio pt. "Wiosenny powiew taca" odbędzie się dwa dni wcześniej, czyli w piątek, 19 marca  godz. 17:00 i 18:00.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe