Radzyń Podlaski: Na ratunek radzyńskim gastronomom

  • 24.03.2021, 19:14 (aktualizacja 24.03.2021, 19:20)
  • Joanna Danielewicz
Radzyń Podlaski: Na ratunek radzyńskim gastronomom fot. Radzyń Moje Miasto/Facebook
Stowarzyszenie Radzyń Moje Miasto wyszło z inicjatywą, że wesprze miejscowych gastronomów w reklamowaniu ich działalności. Specjalnie wydrukowane ulotki z punktami świadczącymi w mieście usługi gastronomiczne na wynos postanowiono rozdystrybuować po całym Radzyniu.

To kontynuacja działań, jakie podjęło stowarzyszenie na rzecz wsparcia radzyńskich przedsiębiorców. Wcześniej, bo 22 grudnia złożyli do urzędu miasta petycję podpisaną przez 7 przedsiębiorców z branży gastronomicznej. Postulowali w niej podjęcie szeregu działań pomocowych, jak obniżenie czynszów w lokalach należących do zasobów miejskich, odroczenie terminu spłat zobowiązań przedsiębiorców względem miasta czy spółek miejskich. (...)

 

Cały artykuł przeczytacie w papierowym wydaniu Słowa Podlasia z 23 marca

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe