Radzyń Podlaski: Już wiadomo, kto przeprowadzi rewitalizację

  • 25.03.2021, 11:40
  • Joanna Danielewicz
Radzyń Podlaski: Już wiadomo, kto przeprowadzi rewitalizację Powiat radzyński
Miasto zakończyło procedurę przetargową na rewitalizacje pałacu Potockich wraz z częścią centrum. Wyłoniono trzy firmy, z których każda odpowiadać będzie za inną część przedsięwzięcia.

Gdy 5 lutego otwarto oferty na rewitalizację korpusu głównego pałacu Potockich wraz z placem Rynek i ul. Jana Pawła II, okazało się, że zgłoszenia wpłynęły od 11 firm. W ostatnim tygodniu miasto dokonało wyboru najkorzystniejszych z nich. Zamówienie przetargowe zakłada realizacje przedsięwzięcia w trzech częściach.

- Pierwsza obejmuje remont, przebudowę wnętrz korpusu głównego pałacu Potockich i przystosowanie go do pełnienia nowych funkcji oraz przebudowę dziedzińca. Na tę część została przeznaczone kwota 23 452 893,23 zł – informowała po otwarciu ofert rzecznik magistratu Anna Wasak. - Druga część inwestycji to rewitalizacja placu publicznego Rynek (dawny PKS). Wartość tej części zamówienia określono na 3 875 448,07 zł. Na trzecią część zadania, przebudowę ulicy Jana Pawła II, przewidziano 123 135,94 zł. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 23 marca

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alal
Alal 27.03.2021, 09:10
Ciekawe ile kary Zapłaci ekipa pana Renia za słusznie"przeprowadzony przetarg już za panele fotowoltaiczne był milion teraz .....
Czas pokaże,.może czegoś nauczyli ???? Za pieniądze. Podatników

Pozostałe