Wojskowe ćwiczenia w naszym regionie

  • 27.03.2021, 08:55
  • red.
Wojskowe ćwiczenia w naszym regionie Zdjęcia: 18 Dywizja Zmechanizowana/Facebook
Zakończyły się ćwiczenia żołnierzy 18 Dywizji Zmechanizowanej pk. "Żelazna Brama". Odbywały się one m.in. w gminach Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Drelów oraz Huszlew.

Zakończyły się ćwiczenia żołnierzy 18 Dywizji Zmechanizowanej pk. "Żelazna Brama". Odbywały się one z wykorzystaniem infrastruktury cywilnej w aż 16 lokalizacjach w m.in.  gminie Międzyrzec Podlaski, gminie Huszlew oraz gminie Biała Podlaska. Podczas ćwiczeń wojsko sprawdzało funkcjonowanie stanowisk dowodzenia jednostek dywizji w terenie przygodnym z wykorzystaniem infrastruktury cywilnej. - Nie byłoby to możliwe gdyby nie bardzo dobra współpraca z samorządowcami, wójtami, starostami i burmistrzami. Dziękujemy za udzielone wsparcie - podkreślają żołnierze.

 

red.

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe