Międzyrzec Podlaski: Okazali się najlepsi w województwie

  • 01.04.2021, 18:45
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Okazali się najlepsi w województwie ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim
Uczniowie międzyrzeckich szkół podstawowych zostali laureatami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Młodzi ludzie świetnie radzili sobie na każdym etapie zmagań. 

W konkursach w całym województwie wzięło udział ponad 500 dzieci, więc znalezienie się w wąskim gronie najlepszych jest z pewnością dużym sukcesem młodych ludzi.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 świetnie poradzili sobie na każdym etapie rywalizacji. Kacper Budrewicz został laureatem konkursu z historii, do którego przygotowywała go nauczycielka Monika Torbicz. Z kolei Kamil Pulik okazał się jednym z najlepszych z fizyki, a jego do naukowych zmagań przygotowywała nauczycielka Greta Wasąg.

Ze Szkoły Podstawowej nr 3 w gronie laureatów znalazło się trzech uczniów. Halan Karem znalazł się w gronie najlepszych z języka niemieckiego, a w przygotowaniach pomagała mu nauczycielka Agnieszka Gromadzka. Cezary Cap osiągnął sukces w olimpiadzie biologii, jego merytoryczną opiekunką była biologiczka Beata Ługowska.

Z kolei do finału w konkursie z chemii dotarł Michał Strep, pod opieką samej dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim, Jolanty Wolanin.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe