Gmina Podedwórze: Niepełnosprawni będą mieli łatwiej

  • 02.04.2021, 09:02
  • (TWA)
Gmina Podedwórze: Niepełnosprawni będą mieli łatwiej UG Podedwórze
Trwa kolejny etap termomodernizacji budynku urzędu gminy. 

Budowlańcy zabrali się za docieplenie fundamentów. Rozpoczęli także przebudowę pomieszczeń na parterze. Co ważne, powstanie wreszcie podjazd dla niepełnosprawnych oraz inne elementy ułatwiające im dostanie się do urzędu. Przewidziano też ogólnodostępne toalety, w tym jedna dla osób z dysfunkcjami narządu ruchu. 

W tej części budynku będzie wydział podatkowy, inwestycyjny, a także Urząd Stanu Cywilnego oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Tutaj zlokalizowany zostanie również punkt obsługi interesantów. Jeszcze w tym roku modernizacji doczeka się budynek Zespołu Placówek Oświatowych w Podedwórzu oraz miejscowa świetlica wiejska. 

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe