Gmina Rossosz: Wiosna na zdjęciach mieszkańców gminy

  • 03.04.2021, 09:37
  • (pc)
Gmina Rossosz: Wiosna na zdjęciach mieszkańców gminy Adam Trochimiuk/Archiwum
Miejscowy ośrodek kultury zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. "Przebudzenie wiosny 2021". Zadaniem jest wykonanie zdjęć, ukazujących przyrodę w okresie wiosennym.

Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Rossoszu. Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęć na terenie gminy, ukazujących przyrodę w okresie wiosennym. Fotografie mogą przedstawiać krajobrazy np. lasy, ogrody, łąki, pola; prace ludzi związane z tą porą roku, jak i wiosenne detale np. rośliny lub zwierzęta. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy, bez względu na wiek.

Aby wziąć udział w rywalizacji należy na adres e-mail: [email protected], przesłać zdjęcia o tematyce konkursowej (wielkość pojedynczego pliku nie większa niż 3MB, format pliku *.jpg), w tytule wiadomości wpisując "Konkurs Przebudzenie Wiosny" oraz imię i nazwisko autora oraz nazwę miejscowości, z której pochodzi.

Pliki powinny też zostać opatrzone tytułami zdjęć. Na konkurs można przesłać maksymalnie 3 prace. Do każdego wysyłanego zestawu musi zostać dołączone (po wypełnieniu i zeskanowaniu lub sfotografowaniu) oświadczenie zgody z regulaminem. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 kwietnia.

Szczegółowe informacje oraz oświadczenie dostępne są na stronie www.gok.rossosz.pl. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i dyplomy.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ninek
Ninek 04.04.2021, 03:44
A inni nie mogą brać udziału?

Pozostałe