Terespol: Uratowali tonącego

  • 07.04.2021, 17:43 (aktualizacja 07.04.2021, 18:03)
  • (ach)
Terespol: Uratowali tonącego Terespol Net
W Terespolu, w okolicach mostu przy ul. Wojska Polskiego wyłowiono z wody dorosłą osobę. - Została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego z zachowaniem czynności życiowych – informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie za godzinę będzie przygotowany meldunek z akcji ratowniczej.

W Terespolu w okolicach mostu przy ul. Wojska Polskiego wyłowiono z wody dorosłą osobę. - Została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego z zachowaniem czynności życiowych – informuje Komenda Miejska Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie za godzinę będzie przygotowany meldunek z akcji ratowniczej. - Zgłoszenie mieliśmy po godz. 16, wówczas powiadomiono nas, iż  za barierką mostu stoi mężczyzna. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci i inne służby, ale po przyjeździe na miejsce,okazało się, że mężczyzna znajduje się już w wodzie. Jeden ze strażaków wyciągnął mężczyznę na brzeg, a następnie zabrało go pogotowie ratunkowe - mówi oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej podkom. Barbara Salczyńska - Pyrchla.

(ach)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe