Podlasie lepsze od Wólczanki!

• 14.04.2021, 17:04
  • (AK)
Podlasie lepsze od Wólczanki! Krzysztof Chodyka
Piłkarze Podlasia wrócili do zdobywania punktów w trzeciej lidze! Na boisku ze sztuczną murawą w Białej Podlaskiej pokonali rywali z Wólczanki Wólka Pełkińska 1:0 (0:0). Bramkę zdobył w 49 minucie Maciej Wojczuk, który po podaniu Mariusza Chmielewskiego znalazł się sam przed bramkarzem gości i nie zmarnował świetnej okazji.

Gospodarze mieli więcej okazji do zdobycia bramek. "Setki" nie wykorzystał w pierwszej połowie Chmielewski, a po zmianie stron w polu karnym popchnięty został Wojczuk, ale sędzia... kazał grać dalej. Najważniejsze są jednak bezcenne trzy punkty w walce o utrzymanie.

Więcej w najbliższym, papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.