Biała Podlaska: Dzieci dzieciom

  • 15.04.2021, 18:57
  • (joan)
Biała Podlaska: Dzieci dzieciom SP nr 3 w Białej Podlaskiej
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej tuż przed świętami przygotowali niespodziankę dla małych pacjentów bialskiego szpitala. - Zebraliśmy mnóstwo nowych książek, kolorowanek, kredek, bloków rysunkowych i innych materiałów papierniczych, które zostały przekazane małym pacjentom szpitala – informuje Dorota Chrabska, nauczyciel i opiekun grupy, która zbiórkę przeprowadziła. 

W akcji uczestniczyli uczniowie klas 2a, 4a, 6a i 7b. Wspierali ich nauczyciele: Dorota  Chrabska, Katarzyna Chodzińska, Edyta Hubczuk, Anita Ilczuk i Tomasz Kędziora. To już kolejna akcja na rzecz chorych dzieci, którą organizują i przeprowadzają uczniowie i nauczyciele SP 3. - Rośnie zaangażowanie uczniów i rodziców naszej szkoły, nabierają one coraz większego rozmachu – przyznaje Dorota Chrabska. – I tym razem właśnie nasi uczniowie zdecydowali, że przeprowadzą przedsięwzięcie pod hasłem „Dzieci dzieciom – wielkanocny zajączek”, a cała akcja zostanie skierowana do dzieci przebywających na oddziale dziecięcym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe