Mogą wrócić do gry

  • 16.04.2021, 14:50
  • (AK)
Mogą wrócić do gry
Jak poinformował Lubelski Związek Piłki Nożnej, wraz z wejściem w życie 16 kwietnia przepisów rozporządzenia Rady Ministrów z 15 kwietnia, zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od 16 kwietnia możliwe jest uczestnictwo dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy, zarówno w obiektach zamkniętych jak i na otwartym powietrzu oraz bez limitu osób.

Od 16 kwietnia możliwe jest również uprawianie sportu przez seniorów-amatorów w obiektach sportowych na świeżym powietrzu – przy zachowaniu limitu do 25 osób na boisku – tj. zarówno podczas meczów jak i treningów piłkarskich. W związku z powyższym od 19 kwietnia wznowione zostają wszystkie rozgrywki zgodnie z niżej wymieniony zasadami:

1. rozgrywki będą odbywać się zgodnie z aktualnym terminarzem

2. wydłużono zakończenie rozgrywek (w razie potrzeby) do terminu 19/20 lub 26/27 czerwca 2021 r.

3. zaplanowane w terminach 20 marca – 18 kwietnia 2021 r. mecze zaległe zostały przełożone na inne terminy, które zostały wprowadzone do systemu Extranet

4. za zgodą obu klubów (para meczowa) istnieje możliwość rozegrania zaległych meczów w terminach innych niż zaproponowane przez Wydział Gier LZPN/Komisję Gier w Oddziale LZPN

LZPN przypomina o konieczności przestrzegania reżimu sanitarnego na obiektach sportowych oraz rozgrywania meczów bez udziału publiczności. 

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe