Gmina Milanów: Będzie blokada dla ferm i chlewni

  • 23.04.2021, 10:45
  • (TWA)
Gmina Milanów: Będzie blokada dla ferm i chlewni pixabay.com/poglądowe
Władze gminy chcą jasno określić, gdzie i na jakich zasadach mogą zostać wybudowane fermy oraz budynki inwentarskie do chowu i hodowli zwierząt.

Milanów jest kolejnym samorządem w powiecie parczewskim, który podjął się zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zainteresowani mogą już składać wnioski dotyczące zmiany miejscowego planu. Należy sporządzać je na piśmie do wójta i wysyłać pocztą tradycyjną na adres urzędu gminy. Mogą też być przesłane pocztą elektroniczną na adres mailowy lub przez ePUAP. - Czekamy na nie do 14 maja – informował w ubiegłym tygodniu wójt Paweł Krępski

(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 20 kwietnia

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 24.04.2021, 21:57
Niech budują farmy na wioskach gdzie chcą :)

Pozostałe