Sosnówka: Ola i Marcel mogą liczyć na wsparcie

  • 28.04.2021, 07:30
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Sosnówka: Ola i Marcel mogą liczyć na wsparcie www.pomagam.pl
Ola i Marcelek zostali boleśnie doświadczeni przez los. Stracili ukochanego męża i ojca. Pan Kamil był jedynym żywicielem rodziny. Na szczęście nie zostali całkiem sami. Z pomocą ruszyła społeczność gminy Sosnówka i inne osoby, dla których los rodziny nie jest obojętny.

"Kamil nigdy nie odmówił pomocy nikomu z nas, więc teraz my pomóżmy jego rodzinie w trudnej sytuacji, z jaką musi się zmierzyć" Mężczyzna zginął tragicznie 12 kwietnia, pracując we własnym garażu. Zostawił młodą żonę i synka, dla których świat rozpadł się na tysiąc kawałków" - czytamy w opisie zbiórki na stronie Pomagam.pl

– Pan Kamil nie pochodził z gminy Sosnówka, ale mieszkał tu, miał sąsiadów, przyjaciół, znajomych. Dlatego nasza społeczność nie mogła zostawić jego rodziny samej. Tym bardziej, że mężczyzna był jedynym żywicielem rodziny. Pani Ola zajmuje się 6-letnim synkiem, który teraz szczególnie potrzebuje wsparcia – wyjaśnia Barbara Rabczewska z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnówce. – Zbiórkę zainicjował przyjaciel zmarłego Michał Wróbel, a mieszkańcy gminy chętnie się do niej przyłączyli – dodaje. (...)

Rodzinę można wesprzeć na stronie  "Razem pomóżmy rodzinie kolegi", a licytacje znajdziecie na "Pomoc dla rodziny Kamila".

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 27 kwietnia

Justyna Lesiuk-Klujewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Moli
Moli 01.05.2021, 16:32
Pewnie ze sobie poradzi. Do pracy pojdzie przeciez to nie koniec swiata ma dla kogo zyc. Wspolczuje. Ale naprawde ludzie maja gorsze tragedie ..
Pomagam
Pomagam 29.04.2021, 15:07
"Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty)."
Bardzo się cieszę, że właściciel strony pomagam.pl zarobi na tej zbiórce jedynie 7.500 złotych. Mógłby zabrać wszystko a zabierze takie "grosze", zbędne Oli i Marcelkowi.
Wikary
Wikary 29.04.2021, 14:37
Jutro, pro bono, odmówię za duszę Kamila, wdowę i Marcelego koronkę do Miłosierdzia Bożego. Szczęść Boże!
Miki7
Miki7 29.04.2021, 08:28
Dlaczego nie dziwią mnie komentarze ,,Dużo ludzi w całej Polsce jest w gorszej sytuacji i sobie radzą......'' stała się straszna tragedia, ludzie którzy piszą coś takiego nie mają chyba w sobie jakiegokolwiek współczucia. Skoro ktoś organizuje składkę i dużo ludzi bierze w niej udział to świadczy o tym, że Ola i Kamil mają wielu przyjaciół, którzy chcą pomóc. Chyba niektórzy lubią wbić szpilke tam gdzie się tylko da...a los jest przewrotny.
Miko
Miko 29.04.2021, 08:09
Ona ma jedno dziecko to sobie poradzi.... Dużo ludzi w całej Polsce jest w gorszej sytuacji i sobie radzą......

Pozostałe