Gmina Biała Podlaska: Pokaż swoją mamę na fotografii

  • 02.05.2021, 11:29
  • Paulina Chodyka-Łukaszuk
Gmina Biała Podlaska: Pokaż swoją mamę na fotografii pexels.com/poglądowe
Ośrodek kultury organizuje konkurs fotograficzny z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Aby wziąć w nim udział, wystarczy sfotografować swoją ukochaną mamę, tak by ukazać jej charakter. 

Konkurs nosi nazwę "Moja mama – moja miłość", a jego organizatorem jest bialski GOK. Zadaniem konkursowym jest przedstawienie na fotografii sceny najtrafniej, charakteryzującej naszą mamę. W rywalizacji mogą wziąć udział mieszkańcy gminy, a każdy z nich winien przesłać jedno zdjęcie. 

Fotografia powinna być wykonana samodzielnie, musi być pracą autorską. Wykluczone są prace tworzone wspólnie. Organizatorzy nie przyjmują również zdjęć z zastosowaniem fotomontażu. Materiały zostaną poddane ocenie w trzech kategoriach wiekowych: 6 -11 lat, 12-16 lat i powyżej 16lat.

Celem zmagań jest odkrywanie talentów fotograficznych; prezentacja możliwości twórczych dzieci i młodzieży oraz rozbudzanie wrażliwości artystycznej w dziedzinie fotografii. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą mailową na adres email: [email protected] W temacie należy wpisać "KONKURS - MAMA – swoje imię i nazwisko".

Zdjęcia powinny być w formacie jpg, być dobrej jakości i mieć rozmiar nie większy niż 25 MB. Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku, 10 maja, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 maja, czyli w Dzień Matki. Szczegółowy regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa znajdziecie na stronie www.gokbp.pl.

Paulina Chodyka-Łukaszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe