Gmina Piszczac: Ze starego nowe

  • 02.05.2021, 11:32
  • (pc)
Gmina Piszczac: Ze starego nowe pixabay.com
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu organizuje konkurs ekologiczny. Zadanie polega na wykonaniu rzeźby przestrzennej z materiałów recyklingowych. 

Celem jest promocja recyklingu, propagowanie postaw ekologicznych oraz motywowanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Wydarzenie skierowane jest do dzieci i młodzieży z terenu gminy. 

Aby wziąć w nim udział należy wykonać model/rzeźbę przestrzenną o dowolnej tematyce, w której użyte będą odpady, nadające się do ponownego wykorzystania (np. puszki, butelki, kartony, elektrośmieci itp.). Dzieła wraz z kartą zgłoszeniową i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy dostarczyć do biura GCKiS do 7 maja do godz. 15:00. Jury konkursu spośród wszystkich prac wyłoni laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 12 oraz w wieku 13-18 lat.

Wyniki zostaną podane na Facebooku GCKiS oraz na profilu Tik Tok „GCKiS Piszczac” 10 maja. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Regulamin oraz karta zgłoszeniowa do pobrania na facebookowym profilu GCKiS.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe