Zostań Niedźwiedziem Biznesu!

  • 04.05.2021, 09:29
  • Redakcja
Zostań Niedźwiedziem Biznesu! Archiwum
Luzowanie obostrzeń i przemijająca trzecia fala pandemii koronawirusa sprawiają, że powraca plebiscyt Niedźwiedzie Biznesu! Już po raz drugi w historii naszego regionu wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz samorządom przyznane zostaną honorowe tytuły i wręczone nagrody. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie.

Wyróżnienie przedsiębiorstw i przedsiębiorców, wnoszących znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy południowego Podlasia, budujących pozytywny wizerunek naszego regionu w kraju i zagranicą to inicjatywa redakcji Słowa Podlasia.

– Pierwsza edycja naszego plebiscytu pokazała, jak wiele jest firm i jak wielu jest przedsiębiorców, zasługujących na docenienie. Chcemy raz w roku przyznawać im wyróżnienie – Niedźwiedzia Biznesu. Nie mogliśmy tego dokonać w zeszłym roku, gdyż plebiscytowe plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Teraz, gdy rząd luzuje obostrzenia możemy wrócić do Niedźwiedzi Biznesu, bez obawy o zdrowie i życie uczestników plebiscytu. Na łamach Słowa Podlasia zaprezentujemy kandydatów w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo i Duże Przedsiębiorstwo, Produkt Roku, Biznesmen Roku, Inwestor Roku i Dobroczyńca Roku. W drugiej edycji plebiscytu poszerzamy też formułę o samorządy, które mimo pandemii nieprzerwanie realizowały inwestycje – mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia.

Przyznany zostanie również honorowy tytuł Ambasadora Biznesu. W ten sposób uhonorowane będą osoby, pochodzące z naszego regionu, które z racji zajmowanych stanowisk w czołowych instytucjach i agendach państwowych oraz korporacjach krajowych i zagranicznych lobbowały na rzecz rozwoju regionu. Ambasadorem może zostać również firma, która rozsławiła południowe Podlasie dzięki swojej działalności.

Zgłoś się już dziś!

Zapraszamy Państwa do zgłaszania kandydatów. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod nr (83) 344 75 57 lub listownie, pisząc na adres: Słowo Podlasia, 21-500 Biała Podlaska ul. Warszawska 15, także mailowo: [email protected] lub w wiadomości na naszym profilu Facebook.

W I etapie naszego plebiscytu odbędzie się prezentacja kandydatów i głosowanie esemesowe i na kuponach z naszego tygodnika. Kandydaci, którzy otrzymają najwięcej głosów w każdej z kategorii, zostaną nominowani do tytułu Niedźwiedzia Biznesu. W II etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów. 

– Plebiscyt Niedźwiedzie Biznesu łączy w sobie trzy główne idee. Po pierwsze ma na celu docenienie osób i podmiotów, które wyróżniły się na tle innych w swojej dziedzinie. Ma też promować ideę przedsiębiorczości i samorządności w wydaniu lokalnym. Chcemy wyróżnić laureatów i zintegrować osoby oraz podmioty czynnie wpływające na warunki funkcjonowania działalności gospodarczej. Liczymy na zainteresowanie środowiska naszym pomysłem. To jest naprawdę wyjątkowe przedsięwzięcie – mówi Tadeusz Konaszuk, prezes podlaskiego oddziału Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, partner plebiscytu Niedźwiedzie Biznesu.

Wielka gala na finał

Całość zakończy Wielka Gala Niedźwiedzi Biznesu, z udziałem zaproszonych gości, gwiazd muzycznych największego formatu, a także z aukcją charytatywną, z której dochód przekazany zostanie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu. Nie zabraknie też paneli dyskusyjnych, biznesowych spotkań i osób z pierwszych stron gazet. – Wierzymy, że powracająca normalność pozwoli na organizację gali w wymiarze nie mniejszym, niż ta, która podsumowywała pierwszą edycję plebiscytu. Naszym celem jest integracja środowiska biznesowego, które ma gigantyczny wpływ na rozwój regionu. Chcemy doceniać ludzi, stworzone przez nich produkty i firmy. Dla nas dostrzeżenie osiągnięć i uznanie dla ludzkiej pracy jest ważniejsze, niż kolor i kształt statuetki, która jest jedynie symbolem, a nie nagrodą – dodaje na koniec Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia.

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe