Radzyń Podlaski: Wokalistka "Pięknych i Młodych" wyśpiewała nagrodę Danielowi

  • 05.05.2021, 19:30
  • Joanna Danielewicz
Radzyń Podlaski: Wokalistka "Pięknych i Młodych" wyśpiewała nagrodę Danielowi
O takich przyjaciołach można pomarzyć. Daniel Wertejuk wie o tym najlepiej, bo to właśnie o nim pamiętała liderka discopolowego zespołu, gdy wygrywała siódmy odcinek show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Magdalena Narożna wygrane 10 tys. zł przekazała na konto Daniela, prowadzone przez Fundację Avalon.

Odcinek w którym Magda Narożna wcieliła się w Grażynę Łobaszewską, i wykonaniem piosenki „Czas nas uczy pogody” zwaliła jurorów z nóg, Polsat wyemitował w piątek, 23 kwietnia. Wokalistka oglądała go wraz z członkami jej zespołu i radzynianinem Danielem Wertejukiem, wielkim fanem formacji, z którą przyjaźni się od lat.

To był szok

- Zespół Piękni i Młodzi zaprosił mnie do siebie. Byłem przekonany, że to takie zwykłe spotkanie znajomych, bo nie wiedzieliśmy się prawie rok, wiec chęć spędzenia razem czasu była duża. Wieczorem razem oglądaliśmy występy Magdy w "Twoja twarz brzmi znajomo". Oczywiście, gdy okazało się, że Magda wygrywa odcinek, no to gratulacje jej składamy, bo przecież fajnie, że tak jej poszło – wspomina Daniel. Magdę za wcielenie się w Grażynę Łobaszewską bardzo chwaliła Katarzyna Skrzynecka: - Magda zrobiłaś to przepięknie! Bardzo ci tego występu gratuluję i bardzo ci za niego dziękuję. Ogromnie mnie wzruszyłaś.(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 4 maja

Joanna Danielewicz

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe