Wybrali władze na walnym zebraniu

  • 05.05.2021, 10:34
  • (AK)
Wybrali władze na walnym zebraniu BOZPN
Za nami walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, w auli Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.

Prezesem BOZPN ponownie został wybrany Witold Wójtowicz, do zarządu BOZPN wybrani zostali Jan Baniak, Andrzej Biernat, Tomasz Buraczewski, Piotr Dawidziuk, Roman Laszuk, Władysław Makarewicz, Wiesław Rzymowski, Aleksander Szczurowski, Mariusz Śledź, Andrzej Zieniuk.

Wybrano także 19 delegatów na walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Lubelskim Związku Piłki Nożnej, zaplanowane 7 czerwca w Lublinie. Na "walnym" w BOZPN w Białej Podlaskiej pojawił się również prezes LZPN Zbigniew Bartnik.

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe