Radzyń Podlaski: Podpisali najważniejszą umowę

  • 08.05.2021, 13:28
  • (joan)
Radzyń Podlaski: Podpisali najważniejszą umowę UM Radzyń Podlaski
W ubiegłym tygodniu formalnie ustanowiono wykonawcę rewitalizacji korpusu głównego pałacu Potockich. Burmistrz podpisał umowę na wykonanie prac z przedstawicielem wyłonione w przetargu firmy Lubren z Lublina.

- To dzień bardzo ważny dla mieszkańców Radzynia i całego środowiska radzyńskiego. Umowa jest jednym z najważniejszych dokumentów, jaki podpisywałem dotychczas jako burmistrz Radzynia - podkreślił burmistrz Jerzy Rębek.

Lubelska firma, która wygrała przetarg na rewitalizację pałacowej bryły, wykona prace za kwotę 18,9 mln zł. - Jesteśmy firmą, która od wielu lat ma do czynienia z zabytkami. Postaramy się spełnić oczekiwania w projektowe, zrealizować rewitalizację w sposób poprawny i sprawny, zadawalający społeczność lokalną – mówił Robert Wereski, prezes Lubrenu, który umowę wraz z burmistrzem sygnował. Prace przy pałacu będzie prowadzić przez dwa lata. (...)

Cały artykuł przeczytacie w najbliższym wydaniu Słowa Podlasia z 11 maja

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bialczanin
bialczanin 09.05.2021, 16:28
Biała zazdrości Radzyniowi Burmistrza!
Adamo
Adamo 08.05.2021, 22:22
Rowery dla leniuchow

Pozostałe