Pierwsi kandydaci do Niedźwiedzi Biznesu!

  • 12.05.2021, 08:52
  • SP
Pierwsi kandydaci do Niedźwiedzi Biznesu! Archiwum
Już po raz drugi w historii naszego regionu wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz samorządom przyznane zostaną honorowe tytuły i wręczone nagrody. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu.

Tytuły Niedźwiedzie Biznesu przyznane zostaną w  kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo, Duże Przedsiębiorstwo oraz Inwestycja Samorządowa, Produkt Roku, Biznesmen Roku i Dobroczyńca Roku. 

Przyznany zostanie również honorowy tytuł Ambasadora Biznesu. – W ten sposób uhonorowane będą osoby pochodzące z naszego regionu, które z racji zajmowanych stanowisk w czołowych instytucjach i agendach państwowych oraz korporacjach krajowych i zagranicznych lobbowały na rzecz rozwoju regionu. Ambasadorem może zostać również firma, która rozsławiła Południowe Podlasie dzięki swojej działalności – mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia. - W drugiej edycji plebiscytu poszerzamy formułę o samorządy, które mimo pandemii nieprzerwanie realizowały inwestycje. Dziś prezentujemy pierwszego kandydata w kategorii inwestycja samorządowa – dodaje. 

Zapraszamy Państwa do zgłaszania kandydatów. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod nr (83) 344 75 57 lub listownie, pisząc na adres: "Słowo Podlasia", 21-500 Biała Podlaska ul. Warszawska 15, także mailowo: [email protected] lub w wiadomości na naszym profilu Facebook.

Przyjmujemy zgłoszenia w kategoriach: firma (mikro: do 9 pracowników, mała: 10-49 pracowników, średnia: 50-249 pracowników, duża: powyżej 250 pracowników), Produkt Roku, Biznesmen Roku.

W I etapie naszego plebiscytu odbędzie się prezentacja kandydatów i głosowanie za pośrednictwem sms i na kuponach publikowanych na łamach "Słowa Podlasia". Kandydaci, którzy otrzymają najwięcej głosów w każdej z kategorii, zostaną nominowani do tytułu Niedźwiedzie Biznesu.  W II etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów. Dziś prezentujemy pierwszych kandydatów do tegorocznych Niedźwiedzi Biznesu.

– Liczymy na zainteresowanie środowiska naszym pomysłem. To jest naprawdę wyjątkowe przedsięwzięcie – mówi Krzysztof Łajtar, wiceprezes podlaskiego oddziału Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, współorganizator plebiscytu Niedźwiedzie Biznesu. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 11 maja

SP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe